Kontakt
Producenci
Promocje
Odżywczy mus do ciała len i konopie
Odżywczy mus do ciała len i konopie
43,00 zł 36,00 zł
szt.
Kubek składany  Stojo Biggie 470ml Rose
Kubek składany Stojo Biggie 470ml Rose
84,00 zł 69,00 zł
szt.
Ekologiczna myjka konopna do naczyń  XL
Ekologiczna myjka konopna do naczyń XL
19,00 zł 17,00 zł
szt.
Naturalna gąbka morska hypoalergiczna (9-10cm)
Naturalna gąbka morska hypoalergiczna (9-10cm)
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Butelka Active Black 550 ml, My Equa
Butelka Active Black 550 ml, My Equa
79,00 zł 65,00 zł
szt.
Mydło Zimowe
Mydło Zimowe
21,00 zł 17,00 zł
szt.
Olej z pestek malin 30ml SOAP WORKSHOP
Olej z pestek malin 30ml SOAP WORKSHOP
26,00 zł 21,00 zł
szt.
Kubek składany  Stojo Biggie 470ml Mint
Kubek składany Stojo Biggie 470ml Mint
84,00 zł 69,00 zł
szt.
Butelka Natchnienie 550 ml My Equa
Butelka Natchnienie 550 ml My Equa
79,00 zł 65,00 zł
szt.
Butelka Monstera 550 ml My Equa
Butelka Monstera 550 ml My Equa
79,00 zł 65,00 zł
szt.
Testowane na Ekolajfstajl, czyli recenzja Wyzwania WASTE LESS z GrywIT
Testowane na Ekolajfstajl, czyli recenzja Wyzwania WASTE LESS z GrywIT

 Strasznie się cieszymy, że możemy uczestniczyć w tak wspaniałym przedsięwzięciu, jakim jest Wyzwanie Less Waste z GrywIT !   Jako partner wyzwania otrzymaliśmy dostęp do testowania. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy każdy zakamarek tej apki, żeby opowiedzieć Wam jakie daje możliwości !  

O Wyzwaniu Less Waste z GrywIT można by napisać wiele. Czas to jednak Wasz najcenniejszy zasób, dlatego nie będziemy zabierać go zbyt wiele. Postaramy się zrobić to w telegraficznym skrócie!

  

Na czym polega wyzwanie?      

 

  Wyzwanie to po prostu gra w formie aplikacji na telefon. Po zalogowaniu wyświetla się kilka kategorii :  chronię zasoby,  redukuję odpady, zmieniam,  zdobywam wiedzę. Każda z nich zawiera nie tylko zadania, za których wykonanie zdobywa się punkty, ale również sporą dawkę rzetelnego kontentu edukacyjnego. 

A dlaczego warto zbierać punkty? Żeby zdobywać wspaniałe nagrody!  

 

Do  jakich grup jest kierowane?       

 

  Zarówno wyzwanie Less Waste jak i inne produkty firmy GrywIT dedykowane są firmom i innym organizacjom chcącym zwiększać      zaangażowanie swoich pracowników oraz zyskowność z użyciem innowacyjnych aplikacji do rywalizacji. 

 

Jaką funkcję w organizacji ma spełniać wyzwanie?      

 

  Ten projekt  jest narzędziem, które pomaga w ciekawy, innowacyjny sposób popularyzować wiedzę na temat ochrony środowiska.  Dodatkowo, wyzwanie wskazuje na konieczność zmiany nawyków i aktywizuje użytkowników, przyznając punkty w zamian za podejmowanie proekologicznych działań. Ma za zadanie edukować i uświadamiać.   

 

Jak oceniamy Wyzwanie Less Waste  ?      

 

  Innowacyjny pomysł połączenia gry z edukacją w zakresie ochrony środowiska zachwycił nas od samego początku. Nie ma przecież lepszego sposobu, aby dotrzeć do świadomości młodych ludzi! 

  Poruszone w zadaniach kwestie ochrony środowiska zostały  opisane bardzo wyczerpująco i  przystępnie. Bez naukowego żargonu i skomplikowanych słów. Teksty czyta się  z zaciekawieniem. Zero ziewania!

  Gra posiada również elementy rywalizacji, które zapewniają dreszczyk emocji, no i oczywiście satysfakcję w przypadku dobrych wyników!

  A grać jest o co, bo firma GrywIT – organizator zadbała o motywację uczestników, przygotowując masę wspaniałych nagród. Główną z nich jest Zestaw startowy less waste ze sklepu Ekolajfstajl.pl 

  Wyjątkowo spodobało nam się również to, że wyzwanie skłania do aktywnego działania. Np. w zadaniu dotyczącym oszczędności papieru – wrzucasz zdjęcie pokazujące w jaki sposób Tobie udało się go zaoszczędzić. W ten sposób zdobywasz punkty.  Możesz również umieścić komentarz z opisem tej czynności. 

  Całą zawartość merytoryczną oceniamy jako bardzo wartościową. Projekt nawołuje przede wszystkim do drobnych zmian nawyków, nawiązujących  do czynności, które dotyczą nas wszystkich. Uświadamia, że nasze prozaiczne działania mają ogromny wpływ na kondycję  planety!  Pokazuje też  proste rozwiązania, dzięki którym możemy dbać o środowisko.

To wszystko sprawia, że Wyzwanie Less Waste z Grywit otrzymuje ocenę 10/10!  

 

 Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat innowacyjnych rozwiązań podnoszących kwalifikacje i zaangażowanie  Twojego zespołu, a tym usprawnić działanie Twojej firmy, wejdź na www.grywit.pl

  

Tymczasem lecę zgarniać punkty w Wyzwaniu Less Waste! 

Pozdrawiam, 

Ania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl