Kontakt
Producenci
Promocje
Patrząc na Świat przez okluary świra! Czyli skąd się wziął pomysł na Ekolajfstajl?

 

Siemanko...

Za szyldem Ekolajfstajl stoję ja – Ania. Nie celebrytka, nie wielka pani bizneswoman! Zwyczajna mama moich dzieci i żona mojego męża. Przynajmniej przez ostatnie trzy lata, kiedy miałam to szczęście ‘wypoczywać’ na urlopach macierzyńskich:-) 

Zwyczajna, a jednak od zawsze czuję, że jestem trochę inna - niektórzy twierdzą, że ześwirowana! Już od podstawówki  przy każdej okazji zadręczano mnie pytaniem: „Jak to nie jesz mięsa? To co Ty właściwie jesz?”. 

Nie rozumiałam, dlaczego  ludzie nie mogą tego po prostu przyjąć do wiadomości, że szanuje życie innych istot  i przestać komentować!

Przez te wszystkie lata obserwowałam zachowania ludzi przez okulary świra i wiecie co? ! Wreszcie rozkminiłam w czym jest problem!  To  działa jak machina! Rodzą się, obserwują zachowanie innych, a potem często robią to samo, nie zastanawiając się czy to dobrze czy źle.

Dziś już wiemy, że produkcja mięsa i produktów odzwierzęcych nie tylko odbywa się niehumanitarnie, ale też negatywnie wpływa na kondycję naszej planety. Trąbią o tym w mediach i widzę , że świadomość ludzi znacznie wzrosła. Kamień z serca!

Podobnie jest w kwestii innych nawyków i przyzwyczajeń ludzi – często nie zastanawiamy się nad konsekwencjami. Kupujemy, kupujemy, kupujemy i marnujemy !   Żyjemy w czasach, które można by nazwać w dziejach ziemi okresem ‘ Im więcej masz, tym większy z Ciebie kozak’!

W tym konsumpcyjnym szaleństwie często zapominamy jednak o wyższych wartościach. Nie zastanawiamy się jak te towary, które kupujemy zostały wytworzone. Jaki wpływ na środowisko wywierają wielkie koncerny przemysłowe od których kupujemy.  Co się stanie z kolejną foliową torebką, którą wyrzuciliśmy do kosza. Żyjemy tu i teraz. Nie zastanawiamy się co będzie później. Kto nie dał się w to wciągnąć, niech pierwszy rzuci kamieniem! Ja również mam w tym współudział – przyznaję!

Wszystko się zmieniło kiedy w moim życiu  pojawiły się dzieci. Te dwa małe bączki sprawiły, że życie wywróciło się go góry nogami i na wszystko spojrzałam z innej perspektywy. Zrozumiałam, że chce zrobić coś, żeby mogły żyć w lepszym świecie. Że chcę wspomóc wszystkich tych, którzy chcą powstrzymać bezmyślną machinę niszczącą środowisko naturalne!

Człowiekowi do zmiany swojej postawy potrzebna jest tylko jedna rzecz – WIEDZA! Ją właśnie chcę puszczać w eter. Chcę krok po kroku pokazywać, że można żyć w zgodzie z naturą i w ten sposób właśnie naprawiać wyrządzone jej szkody.

Ta oto historia (jeśli ją przeczytałeś to jesteś kozak!) zainspirowała mnie, aby stworzyć sklep internetowy Ekolajfstajl z produktami przyjaznymi środowisku. Każdy z nich jest naturalny, bezpieczny dla zdrowia, ekologicznie opakowany (staram się unikać plastiku) oraz wytwarzany w sposób etyczny.

Ty też dołącz do Naszej Ekolajfstajl’owej ekipy i czuj się tutaj jak u siebie! Każda pomocna dłoń jest ważna! Dziel się wiedzą z innymi! Rozmawiaj, uświadamiaj, udostępniaj w sieci edukacyjne treści. Każdy mały gest ma wielkie znaczenie! Podejmij to wyzwanie dla moich i Twoich dzieci, dla naszej pięknej planety!

 

Pozdrawiam;)

Ania

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl